Груша Вільямс

89.00 грн.
Є в наявності
Відповідність сорту
Якісне пакування
Замінемо саджанці які непрежились
Відправка без предоплати

Сорт: груша Вільямс.

Розмір плоду: великі;

Текстура: Шкірка: біла з приємним кремовим відтінком, дуже ніжна, соковита, тане у роті. Консистенція трохи масляниста, що надає м'якоті чудову винну солодкість з легкою кислинкою і мускатний післясмак;

Плодоносить: дерева, щеплені на груші, починають плодоносити на 5-6 рік, щеплені на айві - на 3-4 рік;

Час дозрівання плодів: друга декада серпня.

Купити саджанці груші Вільямс, можна в нашому розпліднику плодових дерев.

Відправка здійснюється по всій території України! Перед пакуванням саджанців, їхнє коріння зволожують, попередньо замочивши в спеціальній рідині , так званій «бовтанці», після чого пересипають вологою тирсою, і щільно упаковують. Таке пакування дозволяє саджанцю зберігати коріння вологим до 10 днів, що забезпечить збереження саджанців під час транспортування!

Цікаво знати: сорт груші Вільямс - високоврожайний, літнього терміну дозрівання. Дерева даного сорту середньорослі, з несиметричною округло-пірамідальною або широкопірамідальною кроною. Пагони дерева середньої товщини, світлого жовтого кольору. Плоди цього сорту груші великі, класичної грушоподібної форми, з невеликими горбками на поверхні. Груша Вільямс чудово підходить для вирощування в Україні, як в особистих господарствах, так і в промислових масштабах. Смакові якості плодів оцінені високими балами, 4,8 бали з можливих 5-ти. Та найчастіше використовуються для різного виду консервацій і сушки, але не менш смачні вони і в свіжому вигляді. Груша Вільямссамобезплідний сорт (кращими запилювачами можуть бути Бере Боск, Улюблениця Клаппа або Лісова красуня).

Рекомендовані товари