Груша Микола Крюгер

89.00 грн.
Є в наявності
Відповідність сорту
Якісне пакування
Замінемо саджанці які непрежились
Відправка без предоплати

Сорт: груша Микола Крюгер

Розмір плоду: 230-350 г;

Колір шкірки: в період знімання зеленувато-жовта, при дозріванні золотисто-жовта з оранжево-червоним розмитим смугастим рум'янцем;

Текстура: Шкірка: тонка, міцна, гладка; М'якоть: біла, злегка кремова, дуже соковита, ніжна, масляниста, солодка з приємною кислинкою;

Час дозрівання плодів: середина вересня.

Купити саджанці груші Микола Крюгер, можна в нашому розпліднику плодових дерев.

Відправка здійснюється по всій території України! Перед пакуванням саджанців, їхнє коріння зволожують, попередньо замочивши в спеціальній рідині , так званій «бовтанці», після чого пересипають вологою тирсою, і щільно упаковують. Таке пакування дозволяє саджанцю зберігати коріння вологим до 10 днів, що забезпечить збереження саджанців під час транспортування!

Цікаво знати: груша Микола Крюгер – це зимовий сорт груш з щорічним, рясним врожаєм. Плоди даного сорту - класичної широко-грушоподібної форми, зазвичай великих розмірів, які дуже міцно тримаються на дереві. Важливо: плоди можуть зберігатися 30 днів, в холодильнику до 60 днів.

Груша Микола Крюгер – сорт, не примхливий до умов вирощування, зимостійкий, з хорошою стійкістю проти парші, також слабо уражається бактеріальним опіком листя. Дерево є хорошим обпилювачем для інших, одночасно квітучих сортів.

Рекомендовані товари