Груша Дюшес

89.00 грн.
Є в наявності
Відповідність сорту
Якісне пакування
Замінемо саджанці які непрежились
Відправка без предоплати

Сорт: груша Дюшес.

Розмір плоду: 500-600 г;

Колір шкірки: жовтий, гладка з приємним рум'янцем;

Текстура: М'якоть: медова, наповнена прозорим соком, з приємним грушевим ароматом, з трохи помітним кислуватим присмаком;

Плодоносить: 6-7 рік після посадки;

Час дозрівання плодів: друга декада жовтня.

Купити саджанці груші Дюшес, можна в нашому розпліднику плодових дерев.

Відправка здійснюється по всій території України! Перед пакуванням саджанців, їхнє коріння зволожують, попередньо замочивши в спеціальній рідині , так званій «бовтанці», після чого пересипають вологою тирсою, і щільно упаковують. Таке пакування дозволяє саджанцю зберігати коріння вологим до 10 днів, що забезпечить збереження саджанців під час транспортування!

Цікаво знати: груша Дюшес - це сорт з Бельгії. Відмінністю зимового сорту від літнього Дюшесу є пізніші терміни дозрівання і вища стійкість до морозу. Груша Дюшесневибагливий сорт, але краще плодоносить на піднесених ділянках, які добре прогріваються сонцем. Дерево не здатне самозапилюватися (кращими запилювачами будуть Бере Арданпон, Олів'є де Серра, Вільямс). З одного дорослого дерева Дюшес можна отримати до 100 кг великих плодів, які у прохолодному підвалі можуть зберігатися досить довго, навіть до травня. Цей сорт цікавий тим, що з нього готують: мармелад, цукати, компоти, джеми, вина.

Рекомендовані товари