Груша Лісова красуня

89.00 грн.
Є в наявності
Відповідність сорту
Якісне пакування
Замінемо саджанці які непрежились
Відправка без предоплати

Сорт: груша Лісова красуня.

Колір шкірки: при зніманні плодів зеленувато-жовтий, в період дозрівання золотисто-жовтий з сірими крапками, іржавими плямами і яскравим красивим рум'янцем на сонячній стороні;

Текстура: Шкірка: тонка, але досить щільна, злегка шорстка; М'якоть: жовтувато-біла, ніжна, соковита, масляниста, кисло-солодка, високих смакових якостей;

Час дозрівання плодів: 20-30 серпня.

Купити саджанці груші Лісова красуня, можна в нашому розпліднику плодових дерев.

Відправка здійснюється по всій території України! Перед пакуванням саджанців, їхнє коріння зволожують, попередньо замочивши в спеціальній рідині , так званій «бовтанці», після чого пересипають вологою тирсою, і щільно упаковують. Таке пакування дозволяє саджанцю зберігати коріння вологим до 10 днів, що забезпечить збереження саджанців під час транспортування!

Цікаво знати: Сорт груші Лісова красуня широко поширений в Україні, Білорусії, Молдові, Литві, Естонії та республіках Середньої Азії. Плоди середнього розміру, лежкість - 15-20 днів.

Важливо: знімати врожай груші необхідно днів за 5-10 до повної зрілості, тому що плоди швидко перестигають, обсипаються і погано зберігаються.

Рекомендовані товари