Черешня Мелітопольська Чорна

119.00 грн.
В наличии

Сорт: черешня Мелітопольська Чорна

Розмір плоду: середній;

Колір шкірки: темно-винний;

Текстура: М'якоть: насиченого темно-червоного кольору, дуже соковита, щільна, дивовижного десертного смаку (смакова оцінка 4,7 балів з 5-ти можливих).

Кісточка: маленька, добре віддільна;

Плодоносить: 4-5 рік після посадки;

Час дозрівання плодів: середина червня.

Купити саджанці черешні Мелітопольська Чорна, можна в нашому розпліднику плодових дерев Pro-Sad.

Відправка здійснюється по всій території України! Перед пакуванням саджанців, їхнє коріння зволожують, попередньо замочивши в спеціальній рідині , так званій «бовтанці», після чого пересипають вологою тирсою, і щільно упаковують. Таке пакування дозволяє саджанцю зберігати коріння вологим до 10 днів, що забезпечить збереження саджанців під час транспортування!

Цікаво знати: черешня Мелітопольська Чорна – це високоурожайний сорт, середнього терміну дозрівання, який був виведений в Україні, фахівцями Мелітопольської дослідної станції садівництва ім. М.Ф. Сидоренко, шляхом вільного запилення черешні Французька чорна в 1977 році.

Даний сорт характеризується щедрим врожаєм та стійкістю до поганих погодних умов, високою стійкістю до захворювань.

Дерева черешні сильнорослі, з красивою густою, округлою кроною. Черешня Мелітопольська Чорна універсального призначення, підходить як для особистого вирощування, так і для вирощування в промислових масштабах.

Сорт самобесплідний, для кращого врожаю, рекомендується посадити поряд такі сорти черешні, як: Валерій Чкалов, Сюрприз і Крупноплідна.

Рекомендовані товари